KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14733089
nr 1473 3089
Georg Stoopendaal
(1866-1953), Sverige
Oljemålning, Domherrar, monogramsignerad och daterad 1952. Olja på duk, 33x41, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:21:07
100 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Georg Stoopendaal
Läs mer om Georg Stoopendaal